Підприємці незабаром зможуть вести книгу обліку доходів і витрат в електронному вигляді — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Підприємці незабаром зможуть вести книгу обліку доходів і витрат в електронному вигляді

Особисті фінанси
1327
Міністерство доходів і зборів України розробило спрощену форму Книги обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи-підприємці, та порядок її ведення в електронному вигляді. Про це йдеться в проекті наказу відомства, опублікованому на його сайті.
“Затвердити форму Книги обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи-підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, та фізичні особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, та Порядок ведення Книги обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи-підприємці, крім осіб, які обрали спрощену систему оподаткування, та фізичні особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, що додаються”, – йдеться в документі.
На переконання Міндоходів, реалізація положень цього документа дозволить проводити більш повний і детальний аналіз доходів і витрат.
При цьому, як зазначають у відомстві, неприйняття цього документа унеможливить використання фізичними особами-підприємцями спрощеної форми Книги та ведення її в електронному вигляді.
У Міндоходів також поінформували, що даний документ забезпечує виконання вимог пункту 177.10 статті 177 та пункту 178.6 статті 178 розділу IV Податкового кодексу.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас