Чим запам'ятався вівторок: нові жорсткі штрафи для курців, 7-денні канікули на Новий рік — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Чим запам'ятався вівторок: нові жорсткі штрафи для курців, 7-денні канікули на Новий рік

1833
Дефіцит бюджету будуть закривати квазігрошима
Зростання дефіциту бюджету викликало серйозні побоювання серед економістів. З розрахунком, що основна частина державних витрат ще попереду, вже за п’ятничними показниками державний дефіцит перевищив 2% ВВП.
Крім того, в уряду як і раніше немає гарантованих джерел поповнення: заяви президента Віктора Януковича про колишній рівень цін на газ для споживачів відштовхують представників МВФ, а інших великих зовнішніх позичальників поки не видно. Єдине, що залишається, це внутрішні засоби. “Влада постарається покрити дефіцит квазігрошима, що дозволяє Мінфіну розплачуватися за своїми зобов’язаннями векселями. Але широке використання сурогатних грошей може погіршити фінансовий стан держави”, – зазначив Олександр Паращій з Concorde Capital.
P.S. Як ви векселя не назвіть, від цього більш “грошовими” вони не стануть. І факт залишається фактом – грошей в бюджеті з кожним днем все менше і меньше.
Ідуть нові жорсткі штрафи для курців
Депутат Верховної Ради України Валерій Мошенський (позафракційний) запропонував посилити заборону на куріння в громадських місцях, яка діє в країні з минулої зими. Відповідний законопроект він зареєстрував у парламенті 30 серпня. Цей документ забороняє куріння на літніх терасах кафе, а також на території підприємств, аеропортів, гуртожитків і готелів. За порушення передбачений штраф від однієї до десяти тисяч гривень (від 3,9 тисячі до 38,8 тисячі рублів).
P.S. Чудова ініціатива. Адже незважаючи на те, що кількість курців в закладах стала в рази менше, на вулицях, зупинках і т.п. місцях величезна кількість курців – незважаючи на формальну заборону.
У WebMoney в Україні виникли нові проблеми
Платіжна система WebMoney призупинила прийом гривневих платежів через арешт рахунків в українських банках. Про це повідомляє газета “Вести” з посиланням на неназвані джерела у фінустановах. За її даними, своїм клієнтам WebMoney пояснює збої в системі проблемами з банківськими рахунками і неможливістю відправити перекази від дочірнього підприємства “Фінансова установа “ВМ-Фактор” (посередник у схемі розрахунку). Проблему обіцяють вирішити до кінця тижня.
P.S. Цілком очікуваний розвиток подій. Або ж WebMoney поступиться НБУ, або ж її просто остаточно виживуть з України. Ні, нелегально вона залишиться, але зовсім не на тих позиціях, які були раніше.
На Новий рік українців чекають 7-денні канікули
Кабінет міністрів затвердив календар святкових днів на 2014 рік, розщедрившись на вихідні. Так, в січні українці гулятимуть аж 7 днів. Для порівняння, минулого року, вже 2 січня потрібно було йти на роботу. Також прописали дні, які потрібно відпрацювати – 11, 25 січня і 8 лютого.
P.S. З огляду на те, що ці “довгі вихідні” доведеться відпрацьовувати, їх принадність відразу ж втрачається. З іншого боку, і відпрацьовувати їх будуть як зазвичай у нас – “лівою ногою”)))
Дзвінки між операторами можуть подешевшати
Нацкомісія з регулювання зв’язку вирішила проаналізувати телефонний трафік в мережах мобільного та фіксованого зв’язку.
Останній такий аналіз проводився в жовтні 2011 року і привів до введення регульованої ставки інтерконекту – доступу до мережі мобільного оператора з мережі його конкурента. Зараз вона становить 36 коп/хв., але НКРЗ не виключає її перегляду в цьому році. “Ми аналізуємо дані і знаємо, що деякі оператори хочуть їх зменшити”, – повідомила член комісії Людмила Єжова.
P.S. Істотне зниження ставок інтерконекту може повністю зруйнувати систему внутрішньомережевих “нульових тарифів”, які зараз складають близько 90% трафіку в мережах мобільних операторів.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас