Citigroup виходить з фондів прямих інвестицій — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Citigroup виходить з фондів прямих інвестицій

Фондовий ринок
396
Citigroup минулого місяця скоротив активи у фондах прямих інвестицій більш ніж на $ 6 млрд. Це скорочення також включає в себе скорочення активів в хедж-фондах.
Інвестиційний банк продав фонд Citi Venture Capital International, повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на свої джерела. Активи фонду складають $ 4,3 млрд. Раніше Citigroup продав інший фонд, активи якого становили $ 1,9 млрд.
Фактично зараз у Citigroup залишається тільки один фонд прямих інвестицій. Активи Metalmark Capital оцінюються в $ 2,5 млрд, тоді як на початку 2012 р. загальні активи банку становили $ 18,6 млрд.
Проте джерела WSJ сказали, що Citigroup веде переговори з продажу цього активу.
Такі кроки банку пов’язані з вимогами регуляторів, які мають намір обмежити спекулятивну торгівлю великими учасниками ринку. Йдеться про торгівлю на власні кошти фінансових інститутів.
Багато представників Уолл-стріт довгий час намагалися запобігти введенню “правила Волкера”, вказуючи на занадто велику кількість деталей, в яких дуже важко розібратися, але, судячи з усього, воно незабаром буде введено, і тоді банки зможуть інвестувати у фонди прямих інвестицій і хедж-фонди тільки 3% від обсягу капіталу першого рівня.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас