Межигір'я офіційно змінило власника - його купив Клюєв за 146 млн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Межигір'я офіційно змінило власника - його купив Клюєв за 146 млн

Особисті фінанси
2750
Сергій Клюєв придбав фірму Танталіт, яка орендує 127 га землі і володіє низкою об’єктів нерухомості на території Межигір’я під Києвом, за 146 млн грн без урахування боргів на балансі компанії.
“Вартість контракту 146 млн грн. Це те, що йде за контрактом за акції компанії”, – розповів Клюєв.
Регіонал додав, що купує не об’єкт нерухомості, а акції компанії.
“У цієї компанії є свій баланс. Там є ще величезна кредиторська заборгованість, яка висить на балансі, і багаторазово перевищує суму придбання. Менеджемент буде розбиратися і робити аудит цієї заборгованості: де ми можемо замінити, де дисконтувати, де мені доведеться дати свої особисті гарантії. Таким чином, найближчим часом вже остаточна цифра визначиться”, – пояснив Клюєв.
Нагадаємо, ТОВ Танталіт орендує 127 га землі і є власником низки об’єктів нерухомості на території Межигір’я – приватною резиденцією президента України Віктора Януковича в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області, яку він займає з 2002 року.
Нещодавно повідомлялося, що адміністрація Президента України спростувала зв’язок Віктора Януковича і його сім’ї з будівництвом вілли на мисі Айя в Криму, яку видання Українська правда назвала новим Межигір’ям.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас