У Росії близько 40% турпутівок продаються нижче собівартості — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Росії близько 40% турпутівок продаються нижче собівартості

Особисті фінанси
532
Російський туристичний ринок загруз у демпінгу – нижче собівартості продаються близько 40% путівок. Про це повідомила сьогодні прес-секретар Російського союзу туріндустрії (РСТ) Ірина Тюріна.
Вона додала, що “в тому числі 20-25% турів реалізуються навіть не дешевше перельоту, а просто за символічними цінами”. За її словами, путівки купували навіть ті туристи, які й не збиралися їхати за кордон. “Тобто високий попит на туристичному ринку обумовлений зовсім не платоспроможністю споживачів, і це не створює умови для прибуткового бізнесу”, – пояснила прес-секретар РСТ.
Вона підкреслила, що в першому півріччі 2013 практично всі напрямки показали хороше зростання турпотоку з Росії. Однак, за словами Тюріної, це не радує операторів: через надлишок авіаперевезення і конкурентних воєн туристичний ринок загруз у демпінгу.
Всього, як підкреслила представник союзу, за шість місяців поточного року росіяни здійснили понад 8,5 млн поїздок на відпочинок за кордон. Тюріна зазначила, що “в порівнянні з аналогічним періодом 2012 зростання колосальне – 31,6%”.
Тюріна особливо відзначила, що “у першому півріччі 2013 російський турпотік до Єгипту повністю відновився після революції 2011 року та навіть трохи перевищив показники благополучного 2010 року”. За даними Росстату, за шість місяців в країну було здвйснено майже 1 млн 178 тис. турпоїздок з Росії, що на 3% більше, ніж у першому півріччі 2010 року. “На жаль, зараз про це можна говорити тільки в умовному способі: Єгипет в цьому році відновився б повністю, якби не нові політичні неприємності”, – вважає експерт.
За її словами, найпопулярнішою у російських туристів у першому півріччі 2013 стала Туреччина – зростання турпотоку з РФ в республіку склало 29%. Другою за популярністю країною у росіян виявився Єгипет. Третє місце в списку найбільш затребуваних країн у туристів з Росії зайняв Таїланд, четверте – Фінляндія, п’яте – Китай.
Тюріна підкреслила, що негативну динаміку за шість місяців поточного року показала Хорватія, яка через введення візового режиму з Росією втратила близько 15% турпотоку.
За матеріалами:
ІТАР-ТАСС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас