Рекомендації щодо вибору бізнес-освіти — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Рекомендації щодо вибору бізнес-освіти

Особисті фінанси
186
Молоді люди повинні вкладати, а не відкладати. Їм слід вкладати зароблені гроші в себе, щоб підвищувати свою цінність і корисність. © Генрі Форд
Сьогодні ні в кого не викликає сумнівів твердження «інвестувати потрібно, в першу чергу, в себе». Для того, щоб бути затребуваним на ринку праці, і тим більше будувати свою кар’єру , необхідно постійно підвищувати власну кваліфікацію. У такому випадку виникає наступне питання : яку програму вибрати для підвищення свого професіоналізму?
Навіщо взагалі потрібно вчитися?
У першу чергу, слід визначити мету, для чого потрібно підвищувати професіоналізм . Не варто вчитися тільки заради того, щоб вчитися. Навчання повинне відповідати бажанню зростати професійно з метою отримання нової посади або підвищення заробітної плати.
Сайт говорить багато
Як правило, пошук навчальних курсів починається в інтернеті. Ви відкриваєте кілька сайтів бізнес-шкіл. Саме час прислухатися до себе: подобається чи ні? Зверніть увагу, наскільки інформативний контент сторінок, чи достатньо інформації про програми , чи є розділ , відведений для відгуків. Про те, наскільки затребувані курси, говорять не тільки відгуки, але і те, наскільки регулярно набираються нові групи студентів.
Навчальні матеріали
Варто також звернути увагу на навчальні матеріали, за якими Вам належить займатися. Краще всього, якщо книги написані авторським складом. Це означає, що над проектом працювала ціла колегія. Часто трапляється, що матеріали, написані одним автором , відображують його суб’єктивну позицію. Віддавайте перевагу європейським або американським авторам – саме там з`явилися і розвивалися такі поняття як менеджмент, маркетинг та інші.
Вчить не заклад, а викладач
Слід звернути увагу на те, що вчити Вас буде не навчальний центр, а конкретна людина. Найкраще поспілкуватися з викладачем особисто. Постарайтеся дізнатися яка в нього освіта, де працював і скільки років досвіду має у тій сфері, яку буде викладати. Останнє питання найбільш важливе, тому що тільки практикуючий менеджер зможе поділитися реальним досвідом.
Тренінг або довгострокові програми?
Обираючи між тренінгом і тривалими курсами, слід віддати перевагу на користь довгострокових програм, тривалістю в кілька місяців, півроку, рік, які включають в себе повний обсяг інформації на відміну від поверхневого огляду, який Ви можете отримати за кілька днів.
Умови для навчання
Варто витратити час на те, щоб подивитись, де розташований навчальний заклад . Чи добре обладнане приміщення, де проводитимуться заняття . Як правило, навчальний центр, який дбає про свою репутацію, створює комфортні умови для навчання.
Документ, що підтверджує Вашу кваліфікацію
Дуже важливо звернути увагу на диплом або сертифікат, який Ви отримаєте після закінчення навчання. Не варто витрачати безцінний час на те, щоб стати володарем «фільчиної грамоти». Крім того, європейські дипломи та сертифікати набагато престижніше українських, особливо в тому випадку, якщо Ви плануєте працювати закордоном або в міжнародній компанії. Серйозний документ про підвищення кваліфікації може стати «щасливим квитком» у просуванні кар’єрними сходами .
Рекомендації підготовлені International Management Academy.
За матеріалами:
IMA
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас