Найбільші світові фінінститути залучили за 4 роки капітал на суму $ 500 млрд - глава FSB — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Найбільші світові фінінститути залучили за 4 роки капітал на суму $ 500 млрд - глава FSB

Світ
158
Системно важливі міжнародні фінансові інститути залучили з 2009 року новий капітал на загальну суму близько $ 500 млрд, заявив глава Ради фінансової стабільності (Financial Stability Board, FSB) і голова Банку Англії Марк Карні.
В ході прес-конференції в Лондоні в понеділок М.Карні зазначив, що банки наблизилися до приведення капіталу у відповідність з глобальними вимогами.
М.Карні назвав обсяги залучення капіталу фінкомпаніями “обнадійливими”, проте відзначив, що вони були “нерівномірними”.
Згідно з даними Базельського комітету з банківського нагляду, на кінець 2012 року базовий капітал міжнародних банків становив у середньому 9% активів, зважених за ризиком, що перевищує необхідні Базельським комітетом 7%.
М.Карні також зазначив, що FSB продовжить перевірку зв’язків фінкомпаній з тіньовим банківським сектором.
Рада фінансової стабільності була заснована країнами G20 на Лондонському саміті в квітні 2009 року на базі Форуму фінансової стабільності, що існував з 1999 року, для пошуку шляхів щодо запобігання майбутніх криз. До складу Ради входять представники національних фінансових органів влади (центральних банків, наглядових органів, міністерств фінансів), міжнародних фінансових інститутів, комісій експертів центральних банків країн G20.
За матеріалами:
bloomberg.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас