Китайських брокерів покарали рекордним штрафом за збій комп'ютера — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Китайських брокерів покарали рекордним штрафом за збій комп'ютера

Світ
244
Брокерська компанія Китаю, Everbright Securities, яка допустила помилку, що призвела до потрясінь на Шанхайській біржі два тижні тому, отримала штраф на рекордні $ 85 млн.
Крім того, влада заборонила чотирьом топ-менеджерам компанії займати подібні посади довічно.
Кожен з покараних керівників фірми до того ж був оштрафований на $ 97 тисяч.
“Дефект в дизайні” ПЗ, яке відповідало за торгівлю Everbright на власні кошти, спровокувало 16 серпня мимовільне розміщення замовлень на 23,4 млрд юанів. Незважаючи на збій системи, фірма все ж опинилася в плюсі, заробивши за результатами сесії $ 87 млн​​, хоча спочатку повідомляла про збитки.
Також регулятор заборонив компанії торгувати на власні, а не позикові кошти в найближчі три місяці. Everbright до того ж тимчасово заборонили оформляти передплату для випусків облігацій нефінансових компаній.
Everbright Securities належить державній структурі China Everbright Group і є сьомою за розміром активів брокерською компанією Китаю. Вона була заснована в 1996 році, а в 2009-му провела лістинг на Шанхайській біржі.
Нагадаємо, 22 серпня повідомлялося, що глава китайської брокерської компанії Everbright Securities Сюй Хаомін вирішив залишити свій пост через пару днів після помилкової угоди на 23,4 млрд юанів ($ 3,8 млрд)
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас