Чим запам'ятався четвер: обов'язкове медстрахування з 2015 року, нардепи з фальшивими дипломами — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Чим запам'ятався четвер: обов'язкове медстрахування з 2015 року, нардепи з фальшивими дипломами

1280
Нереальне українське вугілля
Збитки від випуску товарної продукції державними вугільними підприємствами (без урахування коштів державної підтримки), у січні-липні 2013 року склали 8390 млн грн, тобто на 2,139 млрд грн або на 34,2% перевищили аналогічний показник 2012 року. Про це свідчать дані Інформаційно-аналітичного звіту про розвиток вугільної галузі України за січень-липень 2013 року, підготованого міністерством енергетики та вугільної промисловості України.
P.S. Видобуток українського вугілля – одна з найбільш витратних, нелогічних і темних сторін українського бюджету. Довго так тривати не зможе – переплачувати за українське вугілля $ 1 млрд – при тому, що його імпорт в Україну з Африки обійдеться дешевше – так вміють тільки справжні проффффесіонали
Європарламент хоче терміново підписати договір про асоціацію з Україною
Угоду про асоціацію треба підписати якнайшвидше, заявив глава делегації Європейського парламенту у зв’язках з Україною Павло Коваль. За словами Коваля, у Європарламенті зробили ряд висновків у зв’язку з погіршенням українсько-російських відносин. “Ми повинні бути сміливими. Я повинен вас шокувати, але Угоду про асоціацію не має бути підписана у Вільнюсі – вона має бути підписана завтра, наступного тижня в Києві чи Брюсселі. Це має бути зроблено якомога швидше”, – заявив він.
P.S. Такій логіці європарламентарів можна тільки аплодувати. Залишається сподіватися, що українська сторона їх підтримає.
У Раді точно є нардепи з фальшивими дипломами
Міністр освіти і науки Дмитро Табачник заявляє про наявність у Верховній раді депутатів з підробленими дипломами. “Що прикро, ці депутати перебувають у самій “отримуючій частині парламенту”, – сказав Табачник. Міністр відмовився назвати депутатів з липовими дипломами поіменно, посилаючись на норми закону про захист персональних даних.
P.S. Ключова фраза тут – “відмовився назвати депутатів”. У нормальній державі – наприклад, Німеччині, такий міністр через годину вже написав би заяву про відставку.
РФ стягує бойові кораблі до берегів Сирії
Росія у відповідь на заяви західних лідерів про можливе втручання в сирійський конфлікт посилює військову присутність у Середземному морі. Незабаром угруповання російського ВМФ поповнять протичовновим кораблем і ракетним крейсером.
P.S. Навколо Сирії триває велика геополітична партія. А РФ при цьому ну дуже не хоче втрачати дуже перспективний ринок для поставок своєї зброї. Чекаємо продовження.
Обов’язкове медстрахування в Україні буде введено в 2015 році
В Україні до 2015 року буде введено обов’язкове медичне страхування, заявила міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова. “Ми повинні до 2015 року вийти з законом про обов’язкове медичне страхування, де буде визначений фінансовий механізм – зовсім інший, ніж сьогодні. Будуть розподілені категорії: хто за кого платить і яка відповідальність з обох сторін – медика і громадянина”, – сказала вона сьогодні.
P.S. Якщо в Україні дійсно з’явиться такий закон, і головне – запрацює – такому міністру можна буде ставити пам’ятник. Однак, як підказує логіка і історичний досвід – це буде нескоро)
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас