Новий вірус в Facebook атакує 40 тисяч акаунтів на годину — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Новий вірус в Facebook атакує 40 тисяч акаунтів на годину

Технології&Авто
1149
У соціальній мережі Facebook з’явилася нова шкідлива програма під виглядом відеоролика від друзів, яка поширюється зі швидкістю 40 тисяч атак на годину.
Як повідомляє видання The New York Times, користувач отримує посилання на відео в Facebook, на якому він нібито відзначений своїми друзями, в листі електронною поштою або в особистому повідомленні у соцмережі.
Зайшовши в Facebook і перейшовши за посиланням для перегляду відео, користувач потрапляє на сторінку, де йому пропонується встановити розширення або плагін (програмний модуль, призначений для розширення можливостей програми) для свого браузера, щоб він зміг подивитися відеоролик.
Після того, як користувач викачує плагін, зловмисники отримують доступ до всіх даних, що зберігаються в браузері користувача, в тому числі, паролі до соціальних мереж та електронної пошти.
Як з’ясували італійські експерти з безпеки, швидкість поширення шкідливого ПЗ становить близько 40 тисяч атак на годину і вже постраждало понад 800 тисяч користувачів браузера Google Chrome.
Причому дана шкідлива програма блокує доступ до налаштувань браузера, тому користувач не може швидко видалити її, а також блокує доступ до сайтів виробників антивірусів.
За повідомленням видання, компанія Google заблокувала функцію розширення браузера, а Facebook зачищає посилання на шкідливе ПЗ, обидві компанії знаходяться в курсі того, що відбувається.
Нагадаємо, на минулому тижні Корреспондент.biz писав, що хакер, який зламав сторінку Цукерберга отримає $ 10 тис. премії від користувачів Facebook.
За матеріалами:
Корреспондент.net
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас