Збиток Росії від паводку на Далекому Сході перевищив 30 млрд руб. — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Збиток Росії від паводку на Далекому Сході перевищив 30 млрд руб.

Світ
201
Збиток від паводку на Далекому Сході склав близько 30 млрд руб., заявив міністр з розвитку Далекого Сходу, повпред президента Віктор Ішаєв на нараді в Хабаровську, яку провів президент Володимир Путін.
“Попередній збиток по Далекосхідному федеральному округу склав близько 30 млрд руб. Це попередні дані. Ми рахуємо спільно з територіями. І ці цифри будуть змінюватися, але вже незначно”, – зазначив Ішаєв. Уряд вже виділив постраждалим регіонам 3,2 млрд руб.
“Однак поки території платять фінансову підтримку людям за рахунок своїх коштів. Необхідно продумати спрощений механізм отримання фінансових ресурсів”, – вважає Ішаєв.
Путін доручив Слідчому комітету перевірити дії чиновників під час паводку на Далекому Сході. “Оскільки є думка деяких незалежних фахівців і громадяни про це говорять. Є сумнів, що всі посадові особи, в тому числі ті, що відповідають за гідроенергетику, діяли в строгій відповідності з запропонованими їм інструкціями та чинним законодавством. Потрібно дії всіх посадових осіб найуважнішим чином перевірити, проаналізувати. Прошу доповісти мені по цих питання окремо”, – звернувся Путін до першого заступника голови Слідчого комітету Василя Піскарьова.
Відповідальність за шкоду об’єктам, побудованим з порушенням будівельних норм в зоні паводку, повинні нести забудовники та органи, що видавали дозволи на будівництво, підкреслив Путін.
Президент доручив створити урядову комісію з усунення наслідків паводку. “Я зараз не буду оголошувати листи, телеграми, які від громадян на мою адресу надходять. Ми це ще обговоримо на окремих зустрічах, просто щоб не вносити дисонанс у загальну картину напруженої роботи, яка увійшла в потрібну колію. Але звертаю вашу увагу, що не все так гладко, як хочеться нам про це думати”, – заявив Путін.
Завдяки МНС, Міноборони, комунальним і технічним службам, МВС, добровольцям вдалося уникнути людських жертв, Путін висловив подяку цим службам.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас