На світовому ринку онлайн-торгівлі Китай стане лідером вже цього року - експерти — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

На світовому ринку онлайн-торгівлі Китай стане лідером вже цього року - експерти

Світ
291
Вже цього року китайський ринок інтернет-продажів, як очікують експерти, обжене США, ставши найбільшим у світі за обсягом витрат споживачів.
Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на дані компанії Bain & Company.
За даними аналітиків, китайський інтернет-ринок зростав із середнім темпом 71% з 2009 по 2012 роки проти 13% в Америці, і його загальний обсяг, як очікується, досягне 3,3 трлн юанів ($ 539,07 млрд) до 2015 року.
У той же час відзначається, що витрати китайських споживачів на онлайн-шопінг досягли $ 212,4 млрд в 2012 році проти $ 228,7 млрд в США, відзначають експерти.
Також стало відомо, що китайські компанії роздрібної торгівлі змушені були скоригувати стратегію продажів, щоб витримати конкуренцію з онлайн-суперниками, головний серед яких – Alibaba Group, а також інші, зокрема, 360Buy Jingdong.
За даними Reuters, Haier Electronics Group, що контролює онлайн-магазин Alibaba Group Tmall.com, зафіксувала стрибок виручки інтернет-продажів майже на 500% до 633 млн юанів, або 2% загальної виручки, в першій половині 2013 року, зі 106 млн в аналогічний період минулого року. Загальна виручка компанії виросла на 10,2%.
Онлайн-бізнес Suning Commerce Group виріс до 10,6 млрд юанів у першій половині 2013 року, що на 101% більше, ніж в аналогічний період минулого року.
Ніколас Студхолм-Вілсон, старший аналітик Sun Hung Kai Financial в Гонконгу висловив думку, що можливо незабаром підприємствам роздрібної торгівлі доведеться зробити “стрибок віри” і закрити магазини, щоб уникнути зайвих витрат в надії на інтерес споживачів до їх вебсайтів.
Додамо, Alibaba прогнозує, що інтернет-торгівля складе половину всіх роздрібних витрат китайських споживачів через десять років проти 6% на даний момент.
Крім вищесказаного відзначимо, що онлайн-торгівля набирає все більшої популярності у світі, привертаючи пильну увагу влади. Так, наприкінці травня поточного року ЗМІ повідомляли, що більшість американських сенаторів підтримали положення, яке може дати державі повноваження збирати податки з інтернет-торгівлі із зовнішніми ритейлерами.
Зазначалося, що це положення поки що не стало законом, але голосування показує високий рівень підтримки цієї ідеї: 75 сенаторів висловилися за цю пропозицію, а 24 проголосували проти. Законопроект був припинений в 2012 році, але його прихильники знову ввели його в законодавчий цикл в 2013 році.
За матеріалами:
МIА Рейтер
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас