МВС озвучило основні версії резонансного вбивства співвласника великої львівської IT-компанії — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

МВС озвучило основні версії резонансного вбивства співвласника великої львівської IT-компанії

Кримінал
2945
Управління МВС у Львівській області розглядає дві основні версії вбивства співвласника IT-компанії Nravo Романа Микити.
“Основні версії – бізнес-інтереси або особиста неприязнь, сказати щось конкретне поки не можна, йде слідство, опитуються свідки”, – розповіли газеті Комсомольська правда в Україні в міліції.
Видання з’ясувало, що відразу після вбивства злочинець вийшов з під’їзду і зник у невідомому напрямку. При цьому, пише газета, вбивство було скоєно не з метою пограбування, оскільки злочинець не взяв портмоне Микити з 700 гривень і 300 доларів, дорогий годинник та золотий ланцюжок на шиї.
Газета пише, що вбивство було скоєно в будинку, в якому проживав покійний. КП в Україні зазначає, що Микита жив у новому будинку, обладнаному домофоном.
IT-компанія Nravo, співвласником якої був Роман Микита, на просторах СНД досить відома. Компанія має п’ять офісів по всьому світу і займається розробкою комп’ютерних ігор.
 
“Рома хороший фахівець, п’ять років тому створив компанію, успішно її розвивав, на сьогоднішній день в Nravo працюють близько 120 осіб. Йому набридло жити в Києві, і він вирішив підшукати собі спокійне і красиве місце. Львів підійшов якнайкраще”, – цитує видання програміста Євгена Кондрушка.
При цьому він не вірить, що Микита був замішаний у кримінальних справах. “Рома людина не бідна і не конфліктна, відмінний керівник, бізнесмен, лізти в кримінал він би не став. Можливо, мова йде про банальну заздрості або ж у Львові перейшов комусь дорогу”, – додав програміст.
Нагадаємо, Роман Микита був убитий 26 серпня в 20:00 в під’їзді власного будинку у Сихівському районі Львова. Єдиним свідком вбивства співвласника львівської IT-компанії стала його дворічна дочка.
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас