HTC розробляє для Китаю нову ОС для смартфонів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

HTC розробляє для Китаю нову ОС для смартфонів

Світ
372
Компанія HTC, яка випускає смартфони і планшетники на Android, зайнялася розробкою нової операційної системи для китайського ринку. Як пише газета WSJ, виробник створює мобільну платформу під суворим наглядом влади КНР.
Вона, зокрема, передбачає глибоку інтеграцію з місцевими інтернет-сервісами, підконтрольними державі, включаючи мережу мікроблогів Sina Weibo (аналог Twitter в Китаї). Запуск “операційки” HTC відбудеться до кінця року. WSJ зазначає, що співробітники компанії вже тестують смартфони, які працюють на ній, а китайські чиновники теж отримали кілька зразків.
Поки що неясно, чи стане платформа HTC повністю новою, або ж це буде оболонка на основі Android. Тайванська компанія є членом Open Handset Alliance (OHA), яку очолює Google (провідний розробник Android), тому вона зобов’язана виконувати деякі вказівки інтернет-пошуковика.
У самої Google відносини з Китаєм зіпсувалися в 2010 році, коли компанія перестала піддавати пошукові результати цензурі. В результаті пошуковик був заборонений в цій країні.
HTC, можливо, вирішила заручитися підтримкою влади, щоб її продукти було легше продавати. Компанію можна назвати новачком на китайському ринку: пристрої під її брендом продаються там з 2010 року. Підхід HTC відповідає стратегії уряду Китаю, який хоче знизити залежність від західних компаній.
За матеріалами:
Вести.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас