Чорношкірі брокери виграли найбільшу справу про расову дискримінацію в США — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Чорношкірі брокери виграли найбільшу справу про расову дискримінацію в США

Світ
474
Одна з найбільших в США брокерських фірм Merril Lynch погодилася виплатити 160 мільйонів доларів за позовом про расову дискримінацію. Про це пише The New York Times з посиланням на чиказького адвоката Лінду Фрідман (Linda Friedman), яка представляла інтереси 700 чорношкірих брокерів, які подали позов. Видання зазначає, що компенсація стане найбільшою виплатою, яку коли-небудь здійснював американський роботодавець за позовом про расову дискримінацію.
Представник брокерської компанії відмовився підтвердити газеті суму компенсації.
Позов до Merril Lynch був поданий в 2005 році. Позивачем спочатку виступив тільки один працівник – Джордж МакРейнолдс (George McReynolds). Після подачі позову він почав пошуки інших чорношкірих брокерів у Merril Lynch (компанія тоді налічувала 16 тисяч працівників).
На той момент на 75 брокерів в Merril Lynch припадав один чорношкірий співробітник. Причому результати роботи всіх афроамериканців були нижче середнього рівня. Останні пояснювали це тим, що через колір шкіри вони піддавалися дискримінації – отримували мало допомоги від старших менеджерів, і в результаті не могли працювати так само добре, як їх колеги.
Первісний позов пройшов через кілька інстанцій. У результаті суд дозволив афроамериканцям подати колективний позов. Merril Lynch намагалася оскаржити це рішення, але Верховний суд США відхилив клопотання. Розгляд справи було призначено на січень 2014 року, але роботодавець вирішив за краще врегулювати конфлікт без суду.
Merril Lynch (зараз підконтрольна Bank of America) була заснована в 1914 році. У різний час компанія виходила на лідерські позиції з надання посередницьких послуг у світовому фінансовому секторі. Як і в більшості компаній на Уолл-Стріт, штат Merril Lynch в основному складається з працівників чоловічої статі європейської зовнішності. Раніше брокерську компанію неодноразово звинувачували також у гендерній дискримінації.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас