Запахло війною: Ізраїль приступив до розгортання ешелонованої системи ППО — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Запахло війною: Ізраїль приступив до розгортання ешелонованої системи ППО

Світ
1610
Збройні сили Ізраїлю приступили до розгортання ешелонованої системи протиповітряної оборони.
У інтегрованій системі будуть задіяні комплекси ППО і ПРО «Петріот» (дальнього радіусу дії), «Ерроу» (середнього радіусу) і «Залізний купол», розрахований на перехоплення невеликих некерованих ракет і мінометних снарядів.
Точні позиції розгортання цих комплексів, а також їх чисельність не розголошуються з міркувань секретності, однак, як видно, мова йде про посилення протиповітряної оборони на кордоні з Сирією, де в останні дні серйозно загострилася обстановка.
Днем раніше прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаніягу заявив, що його країна «найжорстокішим чином» відповість на будь-яку спробу нападу ззовні. Таким чином він відреагував на зростаючу антиізраїльську риторику сирійського керівництва, не виключивши, що відповіддю на агресію з боку НАТО може стати удар по Ізраїлю.
США, Великобританія і Франція звинуватили Дамаск у застосуванні хімічної зброї проти власного населення і заявили, що покаранням за ці дії можуть стати удари з повітря по об’єктах сирійської армії.
Увечері 28 серпня в Раді безпеки ООН буде розглянута британська резолюція, що засуджує уряду Сирії за застосування хімічної зброї та санкціонує прийняття «необхідних заходів» для захисту цивільного населення. Як очікується, на її підтримку виступлять Вашингтон, Лондон і Париж, проти – Москва і Пекін.
У сирійській громадянській війні Ізраїль займає нейтральну позицію, не надаючи підтримки ні уряду Сирії, ні повстанцям, які воюють під ісламськими прапорами. Єрусалим підкреслює, що готовий відповісти на будь-які агресивні дії на свою адресу, незалежно від того, хто за ними стоїть.
За матеріалами:
МIА Рейтер
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас