Понад 1 млрд. людей на планеті живуть в умовах крайньої убогості - ООН — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Понад 1 млрд. людей на планеті живуть в умовах крайньої убогості - ООН

Світ
408
Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун в новій доповіді “Гідне життя для всіх”, підготовленій напередодні приїзду до штаб-квартири ООН в Нью-Йорку глав держав і урядів з нагоди 68-ї сесії Генеральної Асамблеї повідомив, що понад 1 млрд. осіб на планеті живуть в умовах крайньої бідності.
У доповіді наголошується, що в регіонах, що розвиваються, частка людей, що живуть менш ніж на 1,25 долара на день, зменшилася більш ніж наполовину – з 47% у 1990 році до 22% у 2010 році. Проте значною мірою цей прогрес пов’язаний тільки з успіхами великих країн, перш за все Індії та Китаю.
Прогрес є недостатнім і вкрай нерівним. Сьогодні понад 1 млрд. осіб все ще живуть в умовах крайньої бідності. Занадто багато людей стикаються з серйозними нестатками у сферах охорони здоров’я та освіти. Прогресу заважає нерівність у доходах за ознакою статі та етнічного походження, віку і місця проживання.
Глава ООН підкреслив, що нова ера вимагає нового бачення. Сталий розвиток допоможе задовольнити цілий діапазон очікувань і потреб. Він підкреслив, що наше покоління – перше, яке має ресурси і знання для того, щоб покінчити з крайньою убогістю і, поки не пізно, вивести нашу планету на стійкий курс розвитку.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас