Зниження цін на iPad mini лякає конкурентів Apple — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Зниження цін на iPad mini лякає конкурентів Apple

Технології&Авто
2723
Тайваньські джерела повідомляють про те, що місцеві виробники планшетів висловлюють побоювання щодо зниження цін на iPad mini від Apple.
Тайванські виробники планшетних пристроїв бояться зниження цін на iPad mini, оскільки ринок планшетних пристроїв досяг такого стану, коли моделі конкурентів Apple майже нічим один від одного не відрізняються.
При цьому Apple має цілісну екосистему, яку не завжди можуть запропонувати клієнтові виробники бюджетних планшетів. Саме з цієї причини вони бояться, що зниження цін на iPad mini може знову передати ініціативу на планшетному ринку в руки компанії з Купертіно.
Деякі експерти галузі дійсно припускають, що цієї осені Apple може почати знижувати ціни на iPad mini. Чи буде це нова модифікація бюджетного “яблучного” планшета чи ж Apple просто почне віддавати перше покоління iPad mini за ціною в $249 напередодні виходу наступної моделі, поки невідомо.
З урахуванням чуток про новий бюджетний смартфон iPhone 5C з пластиковим корпусом не виключена і можливість того, що Apple може зробити схожий крок і в сегменті планшетів. Хоча офіційних анонсів щодо 5С не було, тому інформація може виявитися підробленою.
Нагадаємо, що попередній квартал для Apple виявився невдалим з точки зору продажу всіх видів iPad, тому компанія Тіма Кука цілком може зважитися на зниження цін.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас