Російських туристів почали достроково вивозити з Єгипту — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Російських туристів почали достроково вивозити з Єгипту

Світ
1438
Виїзд російських туристів з курортів Єгипту відбувається у плановому режимі, проте деякі туроператори достроково вивозять клієнтів, повідомила прес-секретар Ростуризму Ірина Щеголькова.
За її словами, зокрема, своїх клієнтів достроково 27-28 серпня вирішили вивести з Єгипту туроператори TUI і “Бібліо Глобус”.
“Однак деякі туристи не згодні перервати свою відпустку, і хочуть продовжувати відпочивати до терміну закінчення своїх путівок, – сказала Щеголькова. – Зокрема, сьогодні вранці група москвичів дзвонила з Єгипту до нас з проханням залишити їх у готелі, а вчора з аналогічним проханням і скаргою на туроператора дзвонила група туристів із Санкт-Петербурга”.
Вона також повідомила, що, станом на понеділок, по лінії найбільших російських туроператорів на єгипетських курортах відпочивали близько 15 тис. росіян.
“У зв’язку з тим, що більшістю туроператорів припинено продаж турів у Єгипет, слід очікувати, що протягом вересня всі російські туристи повернуться на батьківщину”, – сказала вона.
Щеголькова також зазначила, що ситуація в курортних зонах Єгипту залишається спокійною, перебоїв з постачанням не зафіксовано, банки працюють щоденно.
Нагадаємо, ще 19 серпня міністр туризму Єгипту Хішам Заазу заявляв, що туристичним зонам нічого не загрожує, в них не вводили комендантську годину, так як в цьому немає необхідності.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас