Made in China: у російському Superjet будуть використовувати китайські комплектуючі — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Made in China: у російському Superjet будуть використовувати китайські комплектуючі

Світ
463
Ряд комплектуючих для новітнього російського лайнера Sukhoi Superjet 100 можуть почати збирати в Китаї.
За даними видання, угода про співпрацю з китайськими партнерами може бути підписана в ході авіасалону МАКС-2013, який відкривається в підмосковному Жуковському 27 серпня. Однак, як вказують співрозмовники газети, переговори проходять дуже складно.
Які саме запчастини для SSJ-100 могли б вироблятися в Китаї, поки невідомо. На китайських заводах вже виробляються запчастини для європейського концерну Airbus. Як заявив відповідальний секретар Російсько-китайського центру торгово-економічного співробітництва Сергій Санакоєв, питання про виробництво запчастин для SSJ-100 в Китаї може бути вирішене тільки за умови, що КНР закупить велику партію російських лайнерів: від сотні і більше.
Як заявив газеті неназваний топ-менеджер «Цивільних літаків Сухого» (ГСС), виробника Superjet, на статус партнера в проекті претендують не тільки китайські компанії, але і індійські. Однак переговори з потенційними партнерами SSJ-100 в Індії просунулися поки не сильно.
У червні повідомлялося, що Білорусь також обговорює з російською стороною можливість розміщення у себе виробництва запчастин для російських цивільних і військових літаків, у тому числі для Sukhoi Superjet.
SSJ-100 є першим літаком, розробленим в Росії, а не в Радянському Союзі. Він почав поставлятися замовникам з весни 2011 року. До теперішнього моменту у ГСС є замовлення більш ніж на 170 таких лайнерів.
За матеріалами:
Відомості
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас