Робота великого виробника соку "Вітмарк-Україна" зупинена через перевірку правоохоронних органів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Робота великого виробника соку "Вітмарк-Україна" зупинена через перевірку правоохоронних органів

Особисті фінанси
2966
Один з найбільших виробників соків і нектарів компанія “Вітмарк-Україна” (Одеса) заявляє про призупинення роботи головного офісу через дії правоохоронних органів. Про це йдеться в повідомленні компанії.
“Головний офіс в Одесі… в даний момент піддається рейдерській атаці з залученням українських правоохоронних органів. Робота головного офісу компанії повністю зупинена, всі офісні комп’ютери вилучені”, – сказано в ньому.
“Вітмарк-Україна” відзначає, що його іноземний інвестор – американський фонд HorizonCapital, тому компанія пройшла і регулярно проходить аудит на предмет дотримання законності та прозорості ведення бізнесу.
На думку компанії, дані дії з боку правоохоронних органів йдуть врозріз з політикою і зусиллями уряду України щодо чесного і прозорого ведення бізнесу, залучення інвестицій в економіку країни.
“Пред’явлено рішення суду, яке ніякого відношення до діяльності компанії не має”, – уточнив в коментарі Українським Новинам представник прес-служби компанії.
За його словами, правоохоронні органи конфіскували всі комп’ютери, відключили сервери, а співробітники, які знаходяться в офісі, не можуть його покинути.
“Вітмарк-Україна” спеціалізується на виробництві соків, нектарів, соковмісних напоїв, дитячого харчування, пюреподібних і концентрованих напівфабрикатів, випускає продукцію під ТМ Jaffa, “Соковита”, “Наш сік – ОКЗДХ”, “Чудо-Чадо”, Aquarte.
За матеріалами:
Українські Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас