Goldman Sachs знизив прогнози для ряду валют країн Азії — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Goldman Sachs знизив прогнози для ряду валют країн Азії

Валюта
176
Аналітики Goldman Sachs погіршили прогнози для відразу декількох валют країн, що розвиваються, включаючи індонезійську рупію, які демонструють різке падіння на цьому тижні.
У короткостроковій перспективі щодо валют emerging markets “може зберегтися тиск з урахуванням перспективи скорочення обсягів кількісного пом’якшення Федеральним резервом”, і такий тиск буде спостерігатися доти, поки не надійдуть дані з платіжного балансу цих країн за III квартал.
Найбільше знижувального тиску найближчим часом, ймовірно, зазнає саме індонезійська рупія: аналітики Goldman погіршили її оцінку на найближчі 3 місяці з 10 тис./$ 1 до 12 тис./$ 1. У п’ятницю за долар дають близько 10,8 тис. рупій. З початку місяця курс індонезійської нацвалюти впав на 5%.
Прогноз для малазійського ринггіта знижений на 6,3%, таїландського бата – на 5,4%.
Індонезія в п’ятницю оголосила про плановане збільшення вливань валютної ліквідності з метою зупинити падіння курсу рупії. Крім того, уряд країни послабить квоти на експорт мінеральної сировини, щоб скоротити дефіцит поточного рахунку платіжного балансу і підтримати економічне зростання.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас