Volvo отримав ліцензії на випуск машин в Китаї — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Volvo отримав ліцензії на випуск машин в Китаї

Фондовий ринок
314
Шведський автомобілебудівник Volvo Car Group оголосив у п’ятницю про отримання з боку китайської влади всіх ліцензій, необхідних для роботи підприємств у містах Чжанцзякоу і Дацин.
У липні Volvo, власником якого є китайська Zhejiang Geely Holding Group, вже отримав дозвіл для заводу в Ченду. Тепер свою діяльність можуть здійснювати підприємство зі складання автомобілів в Дацині і завод з випуску моторів в Чжанцзякоу.
Авторинок КНР став другим за величиною для шведської марки після торговельного майданчика США. До 2018 року Volvo планує продавати на китайському ринку 200 тис. машин на рік.
Перша модель компанії Geely, розроблена спільно з фахівцями Volvo, з’явиться на ринку в 2015 році. За словами виконавчого директора Geely Гуй Шенг Ю, обидві компанії зараз займаються спільними дослідженнями та розробками. При цьому керівник автовиробника з КНР відмовився розкрити подробиці про майбутню новинку.
У квітні на автосалоні в Шанхаї був представлений концепт-кар Geely KC, який побудований на шасі Volvo S80. Прототип в майбутньому стане серійною моделлю, але коли саме вона з’явиться, поки неясно. На конвеєр також стане седан на платформі S80. Крім шасі, китайці запозичать у шведів чотири- і п’ятициліндрові мотори.
За матеріалами:
Газета.Ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас