Українці налаштувались на великі покупки, очікуючи знецінення гривні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Українці налаштувались на великі покупки, очікуючи знецінення гривні

Особисті фінанси
2164
За даними щомісячного дослідження компанії GfK Ukraine, споживчі настрої українців, після погіршення в червні на 0,5 пункту, покращилися в липні на 6,4 пункту, до 89,1.
Згідно з повідомленням, індекс доцільності великих покупок зріс відразу на 10,7 пункту – до 88, тоді як інфляційні очікування погіршилися на 7,7 пункту – до 182,8.
Крім того, посилилися побоювання українців щодо курсу гривні протягом найближчих трьох місяців: індекс девальваційних очікувань у липні додав 2,4 пункту і досяг 126,4.
Погіршилися в липні також очікування щодо динаміки безробіття: відповідний індекс досяг рівня 136,2, що на 6,9 пункту більше, ніж у червні.
“Гарна погода і очікування рекордного врожаю на тлі стабілізації ситуації в промисловості підштовхнули споживчі настрої вгору. Водночас громадяни продовжують не довіряти економічній політиці, високо оцінюючи і ризики”, – коментують ситуацію в GfK Ukraine.
Індекс споживчих настроїв в Україні визначається на підставі вибіркового дослідження домашніх господарств, в ході якого опитуються 1 тис. осіб у віці від 15 до 59 років.
GfK Ukraine – українська дослідницька компанія. Входить у міжнародну дослідницьку мережу GfK Group.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас