Економіка на колінях: підприємства України в першому півріччі знизили прибуток в 3,8 рази


Економіка на колінях: підприємства України в першому півріччі знизили прибуток в 3,8 рази

Підприємства України, за винятком малих підприємств і бюджетних установ, у першому півріччі 2013 отримали 7,639 млрд грн прибутку до оподаткування, що в 3,8 рази нижче за показник за аналогічний період минулого року (29,249 млрд грн).

Про це повідомляється на сайті Державної служби статистики України.

Як повідомлялося, підприємства України, за винятком малих підприємств і бюджетних установ, у першому кварталі 2013 року в порівнянні з першим кварталом 2012 року знизили прибуток до оподаткування в 6,5 рази – до 1,3 млрд грн.

Позитивний фінансовий результат (сальдо) підприємств України (без урахування малих підприємств і бюджетних установ) від звичайної діяльності до оподаткування в січні-вересні 2012 року склав 53,162 млрд грн. Позитивний фінансовий результат (сальдо) підприємств України (без урахування малих підприємств і бюджетних установ) від звичайної діяльності до оподаткування в 2011 році склав 112 млрд 930,3 млн грн проти 63 млрд 266,4 млн грн у 2010 році.

Інформацію щодо фінансових результатів підприємств України за підсумками 2012 року Держстат не повідомляв.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua