Спікер Ради закликав депутатів "уникати бійок і чути один одного" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Спікер Ради закликав депутатів "уникати бійок і чути один одного"

Казна та Політика
216
Голова Верховної Ради України Володимир Рибак напередодні відкриття нової сесії Верховної Ради закликає народних депутатів виконувати обіцянки, дані виборцям, а опозицію забути про президентські амбіції і працювати.
“Сьогодні в опозиції, в першу чергу, багато кандидатів у президенти. Вони хочуть заявити про себе. До виборів ще дуже і дуже далеко… Давайте виконувати обіцянки – наші виборці не можуть жити так, як вони живуть сьогодні, з тією заробітною платою, з тієї пенсією”, – сказав спікер під час церемонії вручення відзнак Верховної Ради працівникам внутрішніх справ з нагоди Дня незалежності в п’ятницю в Києві.
Рибак закликав депутатів уникати бійок у залі Верховної Ради і чути один одного. “У нас як не почули один одного, відразу кулаки. Верховну Раду за останні роки перетворили на бійцівський клуб”, – зазначив він.
Рибак знову підкреслив, що Верховну Раду ніхто розпускати не збирається. “Парламент повинен працювати. Хотілося б, щоб він працював не на власні свої кишені, а на людей”, – сказав він.
Як відомо, Верховна Рада починає свою роботу 3 вересня після закінчення парламентських канікул.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас