0 800 307 555
0 800 307 555

Приватбанк звернувся до керівництва АМК із вимогою спростувати публікацію інформації про відмовлення банку в придбанні акцій ВАТ НЗФ


3 квітня 2002 року в ряді Інтернет-видань і інформаційних сайтів України було опубліковане повідомлення «Костусєв особисто відмовив Приватбанкові в продажі Нікопольського ферросплавного» про підсумки прес-конференції голови Антимонопольного комітету Олексія Костусєва, що явно вказує на наявність рішення АМК про відмовлення банку в придбанні пакета акцій НЗФ. У зв'язку з цим прес-служба банку звертає увагу, що до ухвалення відповідного рішення і розгляду заявки банку, подібні заяви є безпідставними. А поява недостовірної інформації з посиланням на голову шановного державного органа може привести до подальшої дестабілізації ситуації навколо конкурсу і завдає шкоди діловій репутації банку як одного з потенційних учасників конкурсу продажу держпакета акцій НЗФ.

Приватбанк пропонує голові Антимонопольного комітету України Олексію Костусєву спростувати опубліковану недостовірну інформацію, у противному випадку банк залишає за собою право захищати ділову репутацію в суді.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua