Чим запам'ятався четвер: податківці шукають орендовані квартири, система виявлення "небажаних" українців — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Чим запам'ятався четвер: податківці шукають орендовані квартири, система виявлення "небажаних" українців

1818
Майже ноу-хау від Укравтодору
Для цього потрібно залучити інвесторів, які будуть готові гарантувати якість виконаних робіт. Про це заявив директор державного дорожнього науково-дослідного інституту імені І.М. Шульгіна Василь Нагайчук. Друге нововведення від Укравтодору – це створення гарантійного страхового фонду. “Підрядчик, що виконує роботи, буде зобов’язаний надати гарантію на певний термін. Якщо ми говоримо про дорожнє покриття – це три роки, а для земляного полотна – 10 років. Якщо за цей гарантійний період будуть виявлені якісь недоліки в роботі підрядної організації, то ця компанія повинна буде за свої кошти перевиконати ремонтні роботи”, – зазначив експерт.
P.S. Головне в цій новині – аж через 22 роки і тисячі кілометрів зіпсованих та роздовбаних доріг, до тих хто їх ремонтує дійшли 2 прості істини. Які тепер подаються нам як “дуже мудре рішення”.
У Києві податкова зловила 329 власників на незаконній здачі квартир в оренду
Обсяг надходжень до міського бюджету Києва від здачі киянами в оренду нерухомості в січні-червні 2013 року порівняно з аналогічним періодом минулого року збільшився на 54% – до 171,4 млн грн. Станом на 1 липня поточного року на обліку в районних податкових інспекціях Києва перебувало близько 11,4 тис. фізичних осіб, у тому числі 8,7 тис. фізичних осіб-підприємців, які здають в оренду нерухоме майно. При цьому протягом першого півріччя 2013 було виявлено 329 громадян, які здавали в оренду квартири та при цьому не платили податки.
P.S. Ви здаєте квартиру в Києві і не платите податки? Будьте готові до того, що Податкова прийде до вас гості. Якщо ви, звичайно ж знаходитесь в Києві)
ПР не підтримає скасування євроінтеграції
Один з лідерів Партії регіонів Михайло Чечетов заявив, що законопроект нардепа від ПР Вадима Колесніченка, яким пропонується скасувати пункт про євроінтеграцію в законі “Про основи внутрішньої і зовнішньої політики”, навряд чи підтримає фракція ПР.
“Це особиста позиція депутата. Фракція поки не розглядала законопроект, і, швидше за все, його не підтримає, так як він не збігається із зовнішньополітичною лінією президента і уряду”, – сказав депутат.
P.S. Здається, до головної політичної партії країни з великим-великим скрипом, але дійшло – нам потрібно орієнтуватися на Захід. А з РФ можна просто бути сусідами. Хорошими.
В Ізраїлі введуть систему виявлення “небажаних” українців
Безвізовий режим України з Ізраїлем призвів до ряду непорозумінь, коли деяких українців депортують з аеропорту. Для запобігання таких інцидентів у Ізраїлі хочуть ввести систему виявлення таких “небажаних гостей”, повідомила депутат Кнесету Фаїна Кіршенбаум. “Ми хочемо побудувати систему, яка дозволить нам виявляти людей, які не можуть в’їхати до Ізраїлю до того, як вони купують квиток на літак, для того, щоб знати заздалегідь і попередити такі моменти”, – сказала вона.
P.S. Ви помітили, що будь-яка країна, яка стає “умовно безвізовою” для українців, відразу ж стає дуже популярним місцем для злочинців-втікачів, втікачів політиків та інших неблагополучних громадян?
Експорт IT стане ключовим джерелом надходження валюти в Україну
Через кілька років експорт IT стане одним з ключових джерел надходження валюти в Україну. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав народний депутат України Сергій Тігіпко. Він зазначив, що IT-сфера є однією з найбільш перспективних галузей української економіки. “За перше півріччя цього року Україна збільшила експорт комп’ютерних послуг на 44% (до 417,5 млн доларів). Ще кілька років, і IT-експорт стане одним з ключових джерел надходження валюти в Україну. Важко сказати, чи є сьогодні більш перспективна професія для української молоді, ніж розробка програмного забезпечення”, – написав Тігіпко.
P.S. Тігіпко добре знає що говорить – не дарма його дружина активно розвиває присутність їх сім’ї в IT-сфері. А якщо серйозно, то колишній віце-прем’єр повторив те, що давно говорять більшість експертів на Заході.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас