У столиці Чечні зведуть унікальний хмарочос висотою 400 метрів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У столиці Чечні зведуть унікальний хмарочос висотою 400 метрів

Нерухомість
727
У столиці Чечні, Грозному, планується побудувати вежу висотою 400 м, проект включає в себе висотний багатофункціональний комплекс, який носитиме ім’я Вежа Ахмат.
За словами головного архітектора московського ТОВ Архітектон Олександра Зусика, висота 80-поверхової будівлі, яка символізуватиме середньовічну сторожову вежу, складе 365 м, а разом зі шпилем – всі 400 м.
Як повідомляється, фінансувати будівництво Вежі Ахмат в рамках проекту Грозний-Сіті – 2 планується з позабюджетних джерел.
“По суті, це вертикальне місто, тому що вежа збере в собі багато міських функцій. На стадії будівництва будівлі і супутніх виробництвах буде створено до 10 тис. робочих місць. Думаємо, Вежа Ахмат стане гідною пам’яті Ахмата-Хаджі”, – зазначив Зусик.
У комплекс увійдуть музей першого президента Чечні Ахмата-Хаджі Кадирова, 100 квартир підвищеної комфортності, готель на 500 номерів, панорамні ресторани з міжнародною кулінарною культурою, офіси, висотні вертолітні майданчики, фітнес-центри, басейни.
У нижній, стилобатній частині башти розташуються холи висотою 50 м з чотирма окремими входами в готель, в апартаменти, офіси і адміністративну частину. Вгорі холу розташується кільцева галерея довжиною 600 м.
Крім того, за пропозицією Кадирова вирішено побудувати великий басейн поверх річки Сунжа на всьому її протязі уздовж Грозний-Сіті-2. Вийде двоповерхова річка, йдеться в повідомленні уряду Чеченської Республіки.
Раніше повідомлялося, що чеченці через голосування в Instagram Рамзана Кадирова обрали проект реконструкції згорілої висотки в Грозному.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас