У Запоріжжі кредитні шахраї обібрали людей на 2 млн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Запоріжжі кредитні шахраї обібрали людей на 2 млн

Кримінал
1007
Як повідомили у відділі зв’язків з громадськістю ГУ МВС у Запорізькій області з посиланням на заступника начальника Запорізького міськуправління міліції Сергія Натахіна, фірма працювала на території Запоріжжя з 2011 року по 15 серпня 2013 року і обдурила більше 1 тисячі людей, що звернулися за кредитами.
За даними правоохоронців, ТОВ «Укрграндінвест» манив «клієнтів» листівками та оголошеннями, що обіцяли надання кредиту під 3-6% річних без довідки про доходи та паперової тяганини.
«Тим, хто приходив в офіс, озвучувалися привабливі умови кредитування, і пропонувалося підписати довідку про те, що «позичальник» ознайомлений з умовами договору і заповнити анкету. Нібито для перевірки особистості яка звернулася службою безпеки головного офісу компанії в Києві. Відповідь обіцяли озвучити по телефону протягом декількох годин і, дійсно, передзвонювали – повідомляли, що головний офіс дав «добро» на видачу кредиту, більше того, якщо «позичальник» сьогодні-завтра сплатить страховку по ньому і укладе договір, то вже через пару днів зможе отримати гроші», – розповіли в міліції.
Людина оплачувала страховку, не менше 975 грн, потім підписувала договір, але грошей в призначений термін не отримувала: секретар фірми під різними приводами пропонувала почекати кілька днів, потім ще кілька днів і т.д. «Якщо людина вимагала повернути свої кошти, сплачені як страховий платіж, їйповідомляли, що кошти вже передані до Києва і повернути їх неможливо. Також відзначали, що треба уважно читати умови укладеного договору, в якому зазначено, що сума страхового платежу не повертається. Таким чином шахраї заволоділи коштами більше 1000 громадян на загальну суму понад 2 млн грн», – повідомили в міліції.
На сьогоднішній день діяльність фірми кваліфікована і внесена до ЕРДР, як за ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене у великих розмірах).
Правоохоронці проводять опитування численних потерпілих і співробітників фірми, яка, як вже встановлено, не мала навіть ліцензії на проведення фінансових операцій. Ведеться слідство.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас