КМДА: столиця робить ставку на розвиток видів транспорту, що працюють на електриці — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

КМДА: столиця робить ставку на розвиток видів транспорту, що працюють на електриці

Світ
270
Київська міська державна адміністрація планує і надалі розвивати електротранспорт у столиці, повідомив заступник голови міськдержадміністрації Михайло Костюк.
“Ми вирішили робити ставку на розвиток тих видів транспорту, які працюють на електриці. По-перше, такий транспорт екологічно чистіше в порівнянні з тим, що працює на паливі, по-друге, він менш енерговитратний. Підраховано, що електричка або трамвай споживають у чотири рази менше енергоресурсів в порівнянні з автотранспортом”, – цитує прес-служба Київської міськдержадміністрації М.Костюка в четвер.
Він зазначив, що зараз столична влада також розглядає можливість співпраці з корпорацією “Богдан” з поставки гібридного автобуса для випробування на одному з міських маршрутів.
“Цей вид транспорту є перехідним варіантом між тролейбусом і електробусом, оскільки має двоступеневу систему агрегатування, тобто машина обладнана дизельним двигуном Євро-5 і системою електроприводу, що дозволяє зменшити споживання палива на 30%”, – сказав М.Костюк.
Згодом на маршрутах повинні з’явитися власні електробуси, що працюють на акумуляторних батареях.
Найближчим часом також планується відкрити нові тролейбусні маршрути біля станцій міської електрички, а маршрутні таксі, у міру розвитку мережі комунального транспорту, будуть скорочуватися.
М.Косюк підкреслив, що транспортна галузь – одна з найбільш енергоємних, тому розвиток економних видів транспорту і перехід на альтернативні види енергії дуже актуальні як для бюджету Києва, так і для посилення економічної незалежності України.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас