Більше половини росіян на роботі маються від нудьги — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Більше половини росіян на роботі маються від нудьги

Особисті фінанси
484
Більше половини росіян не захоплені своєю роботою, приходячи щодня в офіс, вони відверто нудьгують – показали результати опитування.
Згідно з дослідженням, 58% росіян відчувають нудьгу на робочому місці, при цьому 15% – регулярно. 43% респондентів нецікаві завдання, які доручаються їм , а 15% – не вистачає живого спілкування. Серйозно захоплені своєю справою менше третини російських співробітників.
Щоб убити час, 45% нудьгуючих працівників дивляться інтернет, 44% – їдять, 43% – базікають з колегами. Близько третини (34%) займаються прибиранням на робочому місці, приблизно стільки ж (30%) йдуть курити, 28% – читають, 24% – слухають музику. 17% респондентів витрачають робочий час, щоб жартувати над колегами, а 12% – дивляться у вікно або роблять легкі фізичні вправи.
При цьому 14% опитаних запевняють, що керівництво намагається урізноманітнити їх “дозвілля”: наприклад, намагається давати підлеглим більш різноманітні завдання або навантажує новими завданнями.
Найчастіше в нудьзі росіян винні самі роботодавці, заявив бізнес-тренер, генеральний директор компанії “Камов-Клас” Сергій Камов. На його думку, вони завантажують співробітників рутинною роботою, не даючи їм відчути свою значимість, а також недостатньо мотивують працівників, у тому числі матеріально.
“Дуже часто виникають ситуації, коли беруть людину, в загальних рисах пояснюють, що вона повинна робити, і далі її завантажують якоюсь справді рутинною роботою, яка їй абсолютно не цікава. Природно, вона нічого крім нудьги не відчуває…. Потрібно людині показати її значимість в тому механізмі, з яким вона працює. І другий момент – обов’язково ввести її зацікавленість, бажано, окрім моральної, і матеріальну “, – переконаний експерт.
А ось керівник “Психологічного центру на Волхонці” Анна Карташова впевнена, що шукати причини проблеми потрібно не зовні, а в собі. Відповідальність лежить і на самих працівниках, впевнена вона, більшість з яких, по всій видимості, фаталісти. На відміну від тих, хто сам визначає свою долю, такі люди не люблять “ворушитися”, боячись втратити, що є, і тому воліють нудьгувати за “нормальні гроші”.
“Мова йде про офісний планктон, у яких нема творчих енерго-задіяних завдань. У них є загальний набір скромних обов’язків, який вони швидко виконують, а потім маються від неробства”, – пояснила “Вечірній Москві” психолог Тетяна Язикова. За її словами, такий стан небезпечно для психіки, так як може призвести до депресії.
За матеріалами:
NEWSru.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас