Чим запам'яталася середа: Україна тепер нагодує Азію, найсильніша повінь у Хабаровську, облігаційне фіаско — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Чим запам'яталася середа: Україна тепер нагодує Азію, найсильніша повінь у Хабаровську, облігаційне фіаско

1011
У Сирії знову застосували хімічну зброю
В результаті хімічної атаки на передмістя Дамаска кількість жертв зросла до 1188 осіб, передає телеканал “Аль-Арабія”. Керівництво опозиційних сил Сирії повідомляє, що число жертв застосування хімічної зброї продовжує збільшуватися. Сирійська опозиція свідчить, що урядові війська в ракетних обстрілах і бомбардуваннях використовували хімічні бойові заряди, зокрема нервово-паралітичний газ зарин.
P.S. А США і ЄС тим часом продовжують мовчки стежити за цим варварством і масовими вбивствами. Їм би нагадати – за що ж вони тоді напали на Ірак і Лівію, поваливши їх режим, якщо зараз мовчать?
Нагодуємо Азію
Міністерство аграрної політики та продовольства зацікавлене у збільшенні експорту сільгосппродукції до Південної Кореї. “Україна планує збільшити поставки сільгосппродукції до Південної Кореї. Зокрема, зерна, соняшникової олії і кондитерки. Крім того, Україна вже готується почати експорт м’яса на корейський ринок”, – сказано в ньому. За даними Мінагрополітики, у 2012 році Україна почала експорт овочів до Південної Кореї.
P.S. Гасло – Україна житниця всієї Європи більше не актуальне. Наш Кабмін пропонує нове – ми нагодуємо Азію. Ідея непогана, проте на шляху її реалізації є дуже багато моментів. Насамперед вартість транспортування, що зробить такий український експорт неконкурентним за цінами.
Облігаційне фіаско
У вівторок, 20 серпня, інвестори не подали жодної заявки на придбання облігацій, номінованих у національній валюті, у тому числі на 5-річні держоблігації з номінальною прибутковістю 14,25% і номінальним обсягом випуску 870,850 млн грн, а також на 7-річні облігації з номінальною прибутковістю 14,30% і номінальним обсягом випуску 1,311 млрд грн.
P.S. Ходив колись такий анекдот – йде інвестор сильно засмучений і весь у синцях. Його запитують – чому такий засмучений? Він каже – та ось купив облігації і тепер не знаю що з ними робити! Тоді у нього запитують – а чому в синцях? Так я брати не хотів.
Найсильніша повінь у Хабаровську
Влада Хабаровська заявила, що у разі, якщо прогнози гідрологів виявляться правильними і рівень води в Амурі підніметься до 780 сантиметрів, з міста розпочнеться масова евакуація. Про це в середу, 21 серпня, повідомляє мер Хабаровська Олександр Соколов. За його словами, при такому рівні води евакуації уникнути вже не вдасться. Її план вже підготовлений, додав мер. На даний момент рівень води в Амурі досяг 688 сантиметрів при тому, що небезпечною вважається вже відмітка в 600 сантиметрів.
P.S. Природа бере своє, причому бере в будь-якому випадку – незважаючи на всі “досягнення людської цивілізації”. Жахлива спека в Японії, і паводки на Сході РФ, спека в Західній Європі і потопи у Східній – все це не наслідки нашого до неї зневажливого ставлення. І це – тільки початок…
МС може вийти із зони вільної торгівлі з Україною у разі підписання Києвом асоціації з ЄС
Митний союз Росії, Білорусії і Казахстану у разі підписання Києвом Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС буде змушений посилити митний режим з Україною, а також може вийти із зони вільної торгівлі з цією країною, заявив радник президента Росії Сергій Глазьєв. “Можливо, буде поставлено питання про припинення відносин вільної торгівлі з Україною, вивченням цього питання вже займається Євразійська економічна комісія”, – сказав він.
P.S. Тиск на Україну триває, і триватиме ще довго. Так просто програвати в геополітичні шахи Путін не звик. Тому чекаємо продовження…
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас