Samsung і LG займуться виробництвом гнучких екранів вже в листопаді — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Samsung і LG займуться виробництвом гнучких екранів вже в листопаді

Технології&Авто
323
Прототипи гнучких дисплеїв різних компаній вже не раз демонструвалися на різних міжнародних виставках і заходах, а повідомлення про нові розробки циркулюють у Мережі, як мінімум, з 2007 року.
Судячи з усього, вже настав момент, коли можна говорити про реальні терміни початку випуску гнучких дисплеїв для мобільних пристроїв. Як стверджує південнокорейський ресурс ET News з посиланням на промислові джерела, вже в листопаді компанії Samsung Display і LG Display приступлять до масового виробництва гнучких панелей, що відрізняються невеликою вагою, підвищеною міцністю і зменшилися порівняно з прототипами завтовшки.
Наявні виробничі потужності Samsung дозволяють забезпечити до 1,5 млн гнучких дисплеїв з діагоналлю від 5” до 6” за умови 100% виходу. Насправді, якість панелей, особливо спочатку, буде бажати кращого, тому можна говорити про випуск близько 1 млн дисплеїв на місяць. Можливості LG Display набагато нижче – близько 500 тисяч гнучких дисплеїв на місяць. Японські і тайваньські компанії теж працюють над створенням гнучких OLED-дисплеїв, але до масового випуску пройде ще чимало часу.
За даними дослідницької компанії HIS Display Bank, по-справжньому великою популярністю гнучкі дисплеї будуть користуватися починаючи з 2015 року.
За матеріалами:
3dnews.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас