У Києві планується комплексне освоєння підземного простору міста


У Києві планується комплексне освоєння підземного простору міста

Активний містобудівний розвиток Києва потребує ефективного використання територій, до яких належить і підземний простір, особливо в частині розвитку транспортної підземної мережі, вважає директор проектної групи “Архиматика” (Київ) Олександр Попов.

“В українській столиці підземна інфраструктура буде розвиватися. Правда, відбудеться це під час нового економічного підйому. У більш далекому майбутньому місто прийде до будівництва підземних автомагістралей, оскільки існуючі наземні транспортні артерії практично вичерпали свій ресурс. Зростання урбанізації, кількості транспорту вимагають кардинальних рішень. Поки ж знайти інвестиції на ці цілі буде дуже складно”, – вважає О.Попов.

Експерт зазначає, що в Києві сьогодні використовується тільки незначна підземна частина міста, в основному для метрополітену, розміщення торгових площ поблизу станцій метро, а також паркування.

Як приклад освоєння підземного простору О.Попов навів Париж, де в районі площі Дефанс підземний простір ефективно використовується різними видами транспорту, при цьому рух відбувається на декількох підземних рівнях.

Проектна група “Архиматика” створена в 2005 році. Здійснює весь комплекс архітектурного і будівельного проектування – від проектів містобудівних утворень до окремих монофункціональних об’єктів.

Серед проектів архітекторів групи – житловий комплекс “Паркове місто” по вул.Вишгородська, 45; житлокомплекс “Либідська гай” по Вул.І.Кудрі, 7; 54-поверховий готельно-офісний комплекс на перетині Повітрофлотського просп. та вул. Борщагівської у Києві та ін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування