Росія змінюватиме візовий режим з Україною - російський аналітик


Росія змінюватиме візовий режим з Україною - російський аналітик

Росія готується до зміни міграційної політики по відношенню до своїх найближчих сусідів, у тому числі – до України. Про це розповіла заступник директора РІСД, керівник Центру досліджень проблем країн ближнього зарубіжжя Тамара Гузенкова.

“За часом набагато ближче стоїть проблема зміни візового режиму України з Росією і країн Митного Союзу. Набагато ближче стоїть проблема радикальної зміни міграційної політики по відношенню до своїх найближчих сусідів “, – заявила вона.

“З одного боку – до тих, що знаходяться у спільній єдиної митної зоні: Казахстан – Білорусь – Росія і, можливо, Киргизія. З іншого – по відношенню до країн, які не входять в цю зону. Ця ціла лавина змін – тарифних, прикордонних, візових, міграційних, які супроводжуватимуть реалізацію європейського вибору України. Якщо Україна до цього готова – це одне. А якщо є надія на те, що все просто саме по собі розсмокчеться, що нічого надприродного не відбудеться і все залишиться, як було, – інше “, – зазначила аналітик.

“Зіткнення економічних інтересів, а тим більше їх утиск – справа дуже серйозна. І вставати на їх захист – природна реакція як окремих господарюючих суб’єктів, так і урядів в цілому. У цьому відношенні так звані економічні війни (винні, газові, молочні, цукрові та ін) – один із проявів такої боротьби за економічні переваги чи проти економічного збитку. І вони продовжаться “, – додала Гузенкова.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування