Прокуратура зобов'язала Національний транспортний університет повернути випусникам 15 тисяч грн за атестати — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Прокуратура зобов'язала Національний транспортний університет повернути випусникам 15 тисяч грн за атестати

Особисті фінанси
1046
Прокуратура зобов’язала адміністрацію Національного транспортного університету повернути випускникам більше 15 тис. грн, незаконно стягнених для виготовлення 179 атестатів про отримання ними повної загальної освіти і 230 дипломів про вищу освіту.
Як повідомили в прес-службі прокуратури Голосіївського району столиці, згідно із законодавством документи про освіту державного зразка для випускників, які навчаються за державним замовленням, повинні виготовлятися за рахунок державного бюджету.
“Однак, як з’ясувалося у ході прокурорської перевірки, перед видачею атестатів і дипломів Київського транспортно-економічного коледжу НТУ кошти за виготовлення зазначених документів незаконно стягувалися з випускників і надалі перераховувалися на рахунок університету”, – наголошується в повідомленні.
За результатами перевірки прокуратурою Голосіївського району внесено подання ректору Національного транспортного університету з вимогою повернути випускникам незаконно стягнуті більше 15 тис. грн і притягнути до дисциплінарної відповідальності осіб, які допустили порушення.
Як повідомлялося, 14 серпня МВС оголосило колишнього ректора Податкової академії Петра Мельника в міжнародний розшук. Він підозрюється в хабарництві
За матеріалами:
Корреспондент.net
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас