Українські новобудови масово перейдуть на зелені технології через 10 років — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Українські новобудови масово перейдуть на зелені технології через 10 років

Нерухомість
704
З кожним роком “мода” на енергоефективність в Україні зростає, але поки масово ринок нерухомості не перейде на економне споживання енергії. Про це повідомила архітектор Ганна Іскіердо.
Прийняття законодавчих змін у сфері енергозбереження може прискорити процес переходу ринку на зелені технології. Без цього, з урахуванням нинішніх тенденцій, масово будувати енергоефективні будинки почнуть не раніше, ніж через 10 років.
“Зводити будинки за правилами економії енергії дорожче, ніж прийнятим в Україні способом, тому не багато хто хоче через це збільшувати бюджет будівництва. Водночас сьогодні модно купувати все екологічно чисте і енергоефективне, тому забудовники, які хочуть залучити більше клієнтів, будуть створювати об’єкти, максимально відповідні попиту”, – говорить архітектор.
За її прогнозами в першу чергу “зеленими” стануть будинки преміум- і бізнес-класу. При цьому вартість квадратного метра в енергоефективних будинках коштуватиме приблизно на 7-10% більше, ніж у “стандартних” новобудовах.
За матеріалами:
Діло
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас