Названо найбільш незвичайні вакансії в Україні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Названо найбільш незвичайні вакансії в Україні

Особисті фінанси
1011
Кадровики вирішили з’ясувати, які вакансії найбільш разюче відрізняються від стандартних, розшукуючи фахівців, вимоги до яких виходять за рамки звичних. Аналітики порталу hh.ua склали топ-7 найбільш незвичайних вакансій.
Як повідомили аналітики порталу, подібні пропозиції орієнтовані на нестандартних людей, готових працювати в незвичних умовах.
Так, одна з компаній шукає “зелені пальчики” – людей, що люблять і вміють доглядати за рослинами. Одна з торговельних мереж будівельних матеріалів шукає людей з профільною вищою або середньою освітою, які мають досвід роботи на аналогічній позиції від одного року, знають правила і стандарти догляду за рослинами, вміють використовувати добрива та препарати, а також лікувати рослини.
Для тих, хто любить сільський колорит і свіже повітря, підійде вакансія фахівця по роботі з постачальниками молока. Один з популярних в Україні брендів молочної продукції шукає співробітника з вищою зооветеринарною освітою та досвідом роботи на аналогічній посаді 1-3 роки. Співробітник займеться забезпеченням поставок молока і контролем його якості, а також розробкою маршрутів руху молоковозів.
Для людей, які вміють і люблять малювати, пропонується “новорічна” вакансія художників на фабриці ялинкових прикрас. Вимоги до претендента – вміння малювати і користуватися акриловими фарбами.
Крім того, компанія, що пропонує написання рефератів та дипломів, шукає фрілансера для написання академічних робіт і статей. Особливістю цієї вакансії є те, що зазначені матеріали потрібно буде писати чистою і грамотною німецькою мовою, для німецьких клієнтів.
Також для організації візиту фотографа в дитячий садок, школу або інші заклади допоможе адміністратор фотографа. Тут знадобляться комунікабельність, приємні зовнішні дані для переговорів з директорами шкіл та дитсадків, планування і контролю роботи групи фотографів.
Любителів чесності може зацікавити пропозиція роботи анти-фрод/ризик-менеджером. Компанії, яка розробляє ПЗ в сфері розваг та ігрового бізнесу, потрібен співробітник, який буде перевіряти і аналізувати клієнтську базу з метою виявлення зовнішніх і внутрішніх фактів шахрайства.
Крім того, кадровики визнали цікавою роботу таємного покупця. В обов’язки подібного працівника входить збір інформації про якість обслуговування і товари. Виконуючи обов’язки, таємний покупець повинен буде вести себе відповідно до заздалегідь отриманої легенди, а основна вимога – вчасно здавати замовнику анкети і звіт про роботу.
Минулого тижня ЗМІ писали про те, що чекає на студентів рідкісних спеціальностей.
За матеріалами:
Корреспондент.net
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас