Ніяких воєн між Україною і Росією не буде - Азаров


Ніяких воєн між Україною і Росією не буде - Азаров

Ніякої торгової війни між Україною і Російською Федерацією не буде, переконаний прем’єр-міністр України Микола Азаров.

“У цій ситуації мене здивувала реакція деяких наших політиків, з якою радістю та ентузіазмом вони розігрували тезу про нібито торгові війни між Україною і Росією. Можу відповідально заявити, що ніяких воєн не буде. А цим політикам я б порадив подумати: невже в наших національних інтересах будь-які торгові війни з нашим найбільшим партнером?”, – написав він на своїй сторінці в Facebook, спілкуючись з користувачами в п’ятницю.

“До речі, на мій погляд, ці війни і не в інтересах Росії. Тому ми повні рішучості докласти всіх зусиль для врегулювання наявних спірних питань. Ну, а наші люди повинні робити з усіх цих подій відповідні висновки”, – додав він.

М.Азаров нагадав, що на зустріч до Москви терміново вилетіла українська урядова делегація на чолі з віце-прем’єр-міністром Юрієм Бойко, де відбулася його зустріч з першим віце-прем’єр-міністром Росії Ігорем Шуваловим.

“Досягнута домовленість про те, що в понеділок зустрінуться представники української та російської митних служб та відпрацюють всі питання, які на сьогоднішній день відносяться до розряду невирішених. Словом, здійснюється абсолютно нормальна робота з врегулювання тих питань, які потребують додаткового погодження та розгляду”, – повідомив прем’єр.

Він висловив переконання, що такі рішення будуть знайдені.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua
Опитування