Кабмін дозволив повторне виставлення на продаж держшахт зі знижкою


Кабмін дозволив повторне виставлення на продаж держшахт зі знижкою

Кабінет міністрів України дозволив повторне виставлення на приватизаційний конкурс держпакети акцій вугледобувних підприємств з 50% знижкою у разі первинної відсутності покупця.

Відповідне рішення закріплене в урядовій постанові від 7 серпня.

Згідно з документом, у разі, якщо аукціон не відбувся у зв’язку з відсутністю покупців, державний орган приватизації оголошує аукціон вдруге зі зниженням початкової ціни об’єкта приватизації на 30%. Якщо ж аукціон повторно не відбувся у зв’язку з відсутністю покупців, державний орган приватизації оголошує аукціон втретє із зниженням початкової ціни об’єкта приватизації на 50%.

Також в документі зазначається, що в крайньому випадку, якщо виставлений актив з 50% знижкою не знайшов покупця, то об’єкт приватизації передається для продажу на інвестиційному конкурсі.

Як раніше повідомляв УНІАН, у вересні 2012 року Кабінет міністрів України своєю постановою затвердив перелік вугледобувних підприємств, що підлягають приватизації в 2012-2014 рр., куди увійшло 66 державних шахт, розташованих в Донецькій, Луганській, Львівській та Волинській областях.

Державні вугільні шахти України за січень-липень 2013 р. збільшили збитки від випуску товарної продукції в порівнянні з аналогічним періодом 2012 року на 35% – до 8,431 млрд грн з 6,251 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування