Втрати російських туроператорів в Єгипті оцінили в 100 млн євро — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Втрати російських туроператорів в Єгипті оцінили в 100 млн євро

Фондовий ринок
429
Збиток російських туроператорів через заворушення в Єгипті, за попередніми підрахунками, може скласти сто мільйонів євро. Про це заявила виконавчий директор Асоціації туроператорів Росії (АТОР) Майя Ломідзе.
Як зазначила Ломідзе, вже зараз втрати вітчизняних туристичних фірм обчислюються десятками мільйонів євро. За її словами, в АТОР мають намір звернутися в Мінтранс і Росавіації з проханням обмежити польоти з Росії до Єгипту.
Раніше Федеральне агентство з туризму (Ростуризм) рекомендувало туроператорам з 16 серпня призупинити продаж турів у цю країну до нормалізації обстановки. Ломідзе заявила, що це рішення Ростуризму стало для турбізнесу несподіванкою. У самому Ростуризмі сукупні збитки туроператорів оцінили в 50 мільйонів доларів.
За словами виконавчого директора АТОР, зараз в Єгипті перебувають 53-55 тисяч росіян, обстановка на курортах спокійна. Як вказала Ломідзе, достроково перервати свій відпочинок в країні побажали всього близько десяти туристів з Росії, повідомляє РИА Новости.
Масові заворушення в Єгипті почалися кілька днів тому через спроби правоохоронних органів вигнати з вулиць і площ прихильників усуненого від влади президента-ісламіста Мохаммеда Мурсі. У результаті заворушень у країні загинули більше 600 осіб.
За матеріалами:
Інтерфакс
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас