Смартфони вперше обійшли за продажем звичайні мобільні телефони — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Смартфони вперше обійшли за продажем звичайні мобільні телефони

Технології&Авто
309
Продажі смартфонів у другому кварталі 2013 року вперше в історії перевищили продажі звичайних мобільників. Такі дані наводить у своєму звіті дослідницька компанія Gartner.
За відомостями аналітиків фірми, у квітні-червні поточного року по всьому світу 51,8% продажів мобільних телефонів (всього їх продали 435 мільйонів за квартал) припало на смартфони, тобто телефони з операційними системами, що дозволяють встановлювати сторонні програми. Найдужче продажі смартфонів зросли в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, Латинській Америці та Східній Європі.
Головним драйвером зростання, за словами експерта Gartner Аншула Гупти, стали доступні апарати на мобільній платформі Google Android вартістю до 100 доларів. Рік тому найдешевший смартфон у Китаї або Індії коштував 120 доларів, зараз нижня планка впала до 60 доларів. Це дозволило смартфонам зрівнятися за ціною з “нерозумними” телефонами, за винятком простих і функціональних моделей останніх.
Окрім того, в минулому кварталі Gartner зафіксувала перестановки серед лідерів ринку. Операційна система Microsoft Windows Phone, провідним виробником апаратів на якій є Nokia, зайняла 3,3% світового ринку, обійшовши BlackBerry (зараз – 2,7%).
У рейтингу виробників передбачувано лідирує корейська Samsung – продала за квартал 71 мільйон 380 тисяч смартфонів і посіла 31,7% ринку. На другому місці, за даними Gartner, Apple з 31,9 млн проданих апаратів і 14,2% ринку.
За матеріалами:
Київпрес
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас