Товарообіг України з країнами Африки виріс в три рази за останні роки — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Товарообіг України з країнами Африки виріс в три рази за останні роки

Світ
464
Економічні взаємовідносини України з країнами Африки мають значний потенціал, а товарообіг за 2012 рік з африканським континентом склав майже 6,5 млрд. доларів. Про це заявив спеціальний представник України з питань Близького Сходу та Африки МЗС України Геннадій Латій під час конференції на тему розвитку економічних відносин України з країнами Африки.
“Відносини з державами Африки розвиваються, про що свідчать показники товарообігу. Так у 2004 році загальний товарообіг України з країнами Африки становив 2 млрд 35 млн доларів, а в 2012 році цей показник склав 6 млрд 412 млн доларів”, – зазначив Г.Латія.
Він також додав, що українські підприємства беруть участь у розвитку інфраструктури країн Африки, зокрема в Нігерії і Екваторіальній Гвінеї, а також входять до складу миротворчого контингенту в Демократичній Республіці Конго, Ліберії та Кот-д’Івуарі.
На конференції окрім українських дипломатів і представників Українського національного комітету міжнародної торгової палати також були присутні представники 12 африканських країн.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас