Японці знайшли нові неполадки у Boeing-787 — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Японці знайшли нові неполадки у Boeing-787

Світ
470
Найбільша японська авіакомпанія All Nippon Airlines виявила дефекти в системі пожежогасіння трьох літаків Boeing-787 Dreamliner.
За заявами представників All Nippon Airlines (ANA), проблеми виявили на борту одного з лайнерів, який повинен був вилетіти з аеропорту Ханеда, Токіо.
Через проблеми в електричній системі літака був зафіксований збій в системі пожежогасіння літака. В результаті у випадку пожежі вогнегасники включалися не в тих місцях, де слід було.
Після даного інциденту в ANA прийняли рішення замінити проводку ще на двох “Лайнерах мрії”. Перевірка інших літаків з парку Dreamline ANA не виявила проблем.
Відзначимо, що японські оператори Дрімлайнер одними з перших зіткнулися з серйозними технічними дефектами в Боїнгах-787 в 2012 році. Після цього польоти Дрімлайнерах були припинені до з’ясування причин загорянь в електричних батареях літака.
Авіакомпанії Японії (JAL і ANA) знову почали експлуатацію літаків 1 червня 2013.
Нагадаємо, що наприкінці липня американський авіаконцерн Boeing вирішив зняти Майка Сіннетта з поста головного інженера проекту Boeing 787 Dreamliner.
У січні цього року після серії несправностей в акумуляторах були припинені польоти експлуатованих по всьому світу 50 літаків Dreamliner. Корпорація Boeing модифікувала батареї, і в квітні польоти поновилися. На початку липня в лондонському аеропорту Хітроу на борту Boeing 787 Dreamliner Ефіопських авіаліній сталася пожежа.
Як повідомлялося, на думку британських експертів, причиною загоряння могла стати неправильна робота аварійного приводного датчика. Через кілька днів стало відомо про те, що літак Boeing 787 Dreamliner авіакомпанії Japan Airlines, що вилетів з Бостона в Токіо, повернув назад після половини шляху через виявлені неполадки.
За матеріалами:
Вести.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас