РПЦ: економіка має базуватися на православ'ї — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

РПЦ: економіка має базуватися на православ'ї

Світ
2564
Глава синодального відділу із взаємин церкви і суспільства протоієрей Всеволод Чаплін вважає, що економіка повинна бути заснована на православ’ї.
На думку протоієрея, “потрібно переходити від економіки зростання до економіки достатності і самообмеження в набутку земних благ”.
Чаплін вважає, що необхідно викласти подібну систему в категоріях економічної науки, а потім і перейти до її використання.
Наприкінці минулого місяця повідомлялося, що Священний Синод Російської православної церкви закликав керівництво країн “канонічної відповідальності РПЦ”, в яких день хрещення Русі не є державним святом, надати йому такий статус, а там, де це можливо, зробити його вихідним днем.
Нагадаємо, що з нагоди 1025-річчя хрещення Русі було оприлюднено послання Вселенського патріарха Варфоломія I до українського народу. У ньому йдеться, що вселенський патріархат сподівається, що українському народу вдасться побороти розкол православ’я в країні. “Вселенський патріархат занепокоєний існуючими і новими розколами в Православ’ї України”, – йдеться в посланні.
Як повідомлялося, Синод Української православної церкви Київського патріархату оприлюднив звернення з нагоди святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі. Синод сподівається, що уроки святкування 1025-річчя хрещення Русі допоможуть православним і в Україні, і в усьому світі стати ближче до заповіданої Богом єдності.
Раніше повідомлялося, що на Володимирській гірці в Києві проходив урочистий молебень з нагоди 1025-річчя Хрещення Київської Русі. У молебні брали участь глава Російської православної церкви патріарх Кирило і глава Української православної церкви Московського патріархату митрополит Володимир.
За матеріалами:
Інтерфакс
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас