Майже 70% новоствореного туристичного бізнесу становлять фізособи-підприємці — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Майже 70% новоствореного туристичного бізнесу становлять фізособи-підприємці

442
В Україні з початку 2013 року зареєстровано 1054 суб’єкти господарювання у сфері туризму, з яких 727 становлять фізичні особи-підприємці (майже 70%).
Про це повідомила Державна реєстраційна служба України (Укрдержреєстр).
«Найчастіше в новоствореному туристичному бізнесі реєструються туристичні агентства. Суб’єктів господарювання з таким видом діяльності з початку року створено 823, з них 619 – юридичні і 204 – фізичні особи-підприємці. Далі за популярністю – бізнес, який надає послуги бронювання і здійснює пов’язану з цим діяльність. Це – 90 юридичних та 27 фізичних осіб-підприємців. Трохи менше реєструється туроператорів – 18 юридичних та 96 фізичних осіб-підприємців», – цитує прес-служба директора департаменту держреєстрації юросіб та фізосіб-підприємців Укрдержреєстру Олександра Барбелюка.
За даними Укрдержреєстру, в Україні станом на 1 серпня зареєстровано майже 28 тис. юридичних і 95,6 тис. фізичних осіб-підприємців.
Згідно з Указом Президента України «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» від 9 грудня 2010 року, в Україні створена Державна реєстраційна служба, на яку покладено повноваження з реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців, реєстрації релігійних організацій, а також функції у сфері реалізації державної політики з питань реєстрації. Органи Державної реєстраційної служби щотижня реєструють близько 4 тис. суб’єктів підприємництва.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас