Час розплати векселями: що думають читачі FINANCE.UA про перші приклади плати за роботу векселями — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Час розплати векселями: що думають читачі FINANCE.UA про перші приклади плати за роботу векселями

Казна та Політика
3414
“Зірковий час” для векселів настав – місцева влада в Україні вже почала розплачуватися ними з підприємствами. Так, в кінці минулого тижня з’явилася новина про те, що подібне “провертають” в Севастополі, який на 1 серпня накопичив 34 млн боргів перед різними підрядниками. Одному з них, як той повідомив на умовах анонімності, замість грошей за ремонт комунальних закладів міська влада видала йому вексель на суму близько 400 тис. грн.
Якщо проаналізувати новини про зовнішні запозичення України, скорочення резервів, розмови про девальвацію, то подібні вексельні розрахунки очікуються і в інших містах.
Пропонуємо Вам дізнатися, що говорять про це читачі FINANCE.UA. Орфографія і пунктуація збережені.
Йаник – Перші пішли)))
Freedom – Це жесть, фактично отримавши вексель підприємство може вважати що зробило держ. замовлення безкоштовно, ніхто їх викуповувати не буде, цікаво чи будуть бажаючі брати участь у держ. тендерах?
Knoppixx – Не боїмося, векселів на всіх оленів вистачить. Ще надрукують. Головне, щоб зарплату векселями не розпочали платити
Maleficarum – Треба завищувати кошториси раз на п’ять-десять .. Потім все, що набудували – страхувати.. Отримавши вексель все нах підпалити.. Страховку захавати. А вексель турнути з дисконтом в 50% нов. (Це ж страховий). Укробізнес.. Всі задоволені.. Замовник позбувся боргів.. Підрядник з лавандосом.. Кримінал з відкатом за підпали.. Страхова з векселем який переведе в готівку з прибутком.. Правда будови погоріли – ну то фігня.. Можна ж землю продати і знову укласти договір на будівництво..
Nalim – Подивимося скільки з цих 400 тис підрядник зможе отримати грошей.
Олександр_Охріменко – Це не фінансові векселі. Це просто місцева влада розрахувалася звичайним товарним векселем. Це не екзотика. Це було постійно і в 90-х роках, і в 2005, і 2010 році. Тут швидше за все комунальне підприємство, а воно юридична особа, виписало вексель підряднику за виконані роботи. Безпосередньо місцевий виконком цього зробити не може, а от комунальне підприємство може..
Farm – Жесть. І це тільки початок …
Через пів року всі не правильні контори просто обонкротятся через відсутність грошей.
Блін, уявив себе на місці персонажа статті, аж стало погано.
Ось куди він тепер з цим папірцем в 400000 піде. Будматеріали не купиш, зарплату не виплатили, податки і оренду не сплатиш. Навіть хабар не даси.
Прям як з банкнотою вартістю в 1000000 $. Гроші начебто і є, а розміняти неможливо.
Ellinas – Та вже добра задумка, якщо мати на меті кидалово.
З іншого боку, ми не знаємо повної вартості робіт. Може, загальна вартість ремонту була завищена на ці 400000?
Max_k – Почитав … жахнувся … такими темпами країна швидко розвалиться. Звичайно хтось і щось функціонувати буде.
Страшний сон, чесне слово.
SAP – Ось нехай зарплати депутатам і міністрам виплачують векселями
Brokerbaners – схоже на введення нової валюти, під назвою “вексель” (як фантики Мавроді колись, тільки до цих довіри ще менше :)
Mirax – Зарплату продуктовими картками, які можна потратити тільки на місцеву картоплю і капусту в спецмагазинах.
А взагалі, розрахунок з бюджету векселями – це в наших умовах, по суті, внутрішній частковий дефолт. З чим всіх і вітаю!
“То ли еще будет”. Не за горами і вкладники уркобанків отримають свої вклади векселями для туалетів. І не скігліті, а браті лапаті і на гарод капаті капісту.
Lestat – Нічого, скоро бюджетникам і пенсіонерам з безробітними, такий папір будуть давати.
Lexkiev – Спочатку держава з людьми, а потім люди з державою почнуть розраховуватися векселями, тк грошей вже не буде!
Залишається таки сподіватися, що до виплати зарплат працівникам векселями не дійде – це було б занадто сильним падінням популярності влади. А цього в і без того складний час ніхто не допустить.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас