На Корсиці можуть обмежити доступ іноземців до нерухомості, через занадто великоий попит — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

На Корсиці можуть обмежити доступ іноземців до нерухомості, через занадто великоий попит

Світ
447
На Корсиці хочуть ввести обмеження на продаж нерухомості нерезидентам. Купувати корсиканське житло і землю пропонується лише після п’яти років проживання на острові. З такою пропозицією виступив голова виконавчої ради Корсики Поль Жакоббі.
“Якщо ділянку землі на Корсиці можна так само легко купити, як плитку шоколаду в супермаркеті, то ми наближаємося до катастрофи”, – заявив політик в інтерв’ю місцевій газеті Corse-Matin, виступаючи проти спекуляцій нерухомістю. Він висунув пропозицію: “Слід обмежити доступ до прав власності на нерухомість для нерезидентів. Слід встановити термін у п’ять років, щоб не обмежувати права корсиканців”.
На думку голови асоціації Корсика-Франція, ця пропозиція неприйнятна. Марі-Домінік Рустан-Ланфранші заявила: “Ціна на землю росте всюди! Корсика не єдина у світі. Чому до нас мають ставитися не так, як до інших регіонів? Це антиконституційний проект, він не відповідає праву власності”. Рустан-Ланфранші пропонує створювати місцеві плани містобудування, будувати соціальне житло.
Однак пропозиція Жакоббі була позитивно сприйнята жителями міста, оскільки корсиканці вже стикаються з проблемою пошуку житла.
Префект регіону Корсика віддав перевагу уточнити, що префектура не коментує висловлювання політичних діячів. З цього питання буде проведена спеціальна сесія Асамблеї Корсики. Якщо дебати будуть жвавими, буде цікаво дізнатися, яке число народних обранців підтримає пропозицію про “упорядкування продажів”. І як відреагує на цей проект Париж.
За матеріалами:
NEWSru.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас