Експерти зафіксували дисбаланс ринку квартир на сході і заході України — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Експерти зафіксували дисбаланс ринку квартир на сході і заході України

Нерухомість
1689
У чотирьох регіонах східної України реалізується в 6,5 разів більше квартир, ніж у семи областях західної частини країни, підрахували аналітики сайту Slando, вивчивши оголошення про продаж квартир.
Як повідомили фахівці, найбільше число квартир на продаж пропонується в Київській, Одеській та Донецькій областях. З незначним відставанням за ними йдуть Дніпропетровська та Харківська області, а також Крим.
Аналітики підкреслюють, що при цьому кількість пропозицій не залежить від числа жителів області. Так, наприклад, в Львівській області населення більше, ніж в Одеській, однак пропозицій квартир там в 16 разів менше.
Експерти зафіксували дисбаланс ринку квартир на сході і заході України
У свою чергу, мінімальний рівень пропозицій продажу квартир зафіксований у Тернопільській, Закарпатській та Івано-Франківській областях. Менше трьох тисяч квартир на продаж також виставлено в Сумській, Волинській та Вінницькій областях.
На початку серпня Корреспондент.biz повідомляв, що середня вартість оренди квартири в Києві майже в два рази перевищує середню по країні зарплату – $ 703 проти $ 415.
Нагадаємо, 15 травня Мін’юст своїм наказом про внесення змін до Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України встановив, що тепер нотаріальну дію за участю фізичних осіб, предметом якої є об’єкт нерухомого та рухомого майна, здійснюється тільки за наявності оціночної вартості такого майна з метою оподаткування. Проте 1 серпня Кабінет міністрів України прийняв рішення про відстрочення на 3 місяці набуття чинності нових правил оцінки майна.
Деякі учасники ринку побоювалися, що відсутність достатньої кількості таких фахівців може на якийсь час зупинити ринок нерухомості, тим самим підігріваючи інтерес до стагнуючого ринку нерухомості. Тим часом, аналітики відзначали, що введення лімітів на готівкові розрахунки не розжарило ринок нерухомості в Україні. Так, замість очікуваного стрімкого попиту, який прогнозували деякі експерти, сталося протилежне – серйозне просідання числа угод.
За матеріалами:
Корреспондент.net
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас